Pożegnanie Wakacji 2021
31 sierpnia 2021 r. dzięki uprzejmości Pana Wojtka Jastrzębskiego Dyrektora M-GCKiS, Klub Sportowy Randori miał możliwość zaprezentować się na rodzinnym pikniku Pożegnanie Wakacji w Chroszczy organizowanym przez Pana Burmistrza.
Przeprowadziliśmy otwarty trening karate do którego miały możliwość dołączyć osoby zainteresowane. Pogoda dopisała, miła atmosfera do tego świetna organizacja oraz uśmiech na twarzach dzieci. Lepiej być nie mogło.
Klub Sportowy Randori Serdecznie zaprasza na treningi Oyama Karate w nowym sezonie!

Z poważaniem,

Prezes Zarządu
Dawid Kiszycki

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM OYAMA PFK

Dnia 11.09.2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Polskiej Federacji Karate dla kandydatów do udziału w egzaminie mistrzowskim Kraków 2021. Pod kierunkiem Hanshi Jana Dyducha 8 dan, treningi z udziałem blisko 100 osób, prowadzili Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan (Kraków) i Shihan Witold Choiński 6 dan (Białystok). Gospodarzem mityngu był Turkowski Klub Karate na czele z Shihan Włodzimierzem Rygiertem 5 dan. Celem szkolenia było doskonalenie kata w dwóch podgrupach, z podziałem na stopnie zaawansowania.

W czasie Seminarium Hanshi Dyduch omówił założenia organizacyjno-programowe egzaminu mistrzowskiego w Krakowie i seminarium w Turku oraz prowadził konsultacje techniczne. Shihan Pierzchała szkolił kandydatów w zakresie: Kumite No Kata 1-3, Bo Kata Soki, Tonfa Kata Taizan oraz Seienchin. Shihan Choiński prowadził zajęcia doskonalące klasyczne formy Koryu Gojushiho, Kanku Dai i Seienchin.

Podczas szkolenia nie zabrakło przedstawiciela Naszego Klubu Sensei Dawida Kiszyckiego.
Uczestnicy seminarium przez kilka godzin mieli możliwość czerpać ogrom wiedzy merytorycznej i praktycznej od prowadzących Shihan.

11 września 2021 roku w Turku odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate dla kandydatów do udziału w egzaminie mistrzowskim, na którym nie zabrakło przedstawiciela Naszego Klubu Sensei Dawida Kiszyckiego.

Nowa Sekcja Klubu Sportowego Randori w Tołczach

17 września 2021 r. ruszyła nowa sekcja Klubu Sportowego Randori w miejscowości Tołcze w Szkole Podstawowej im. Leonarda Prystroma. Do końca miesiąca dzieci mogą bezpłatnie uczęszczać na treningi Oyama Karate.

9-10 października 2021 r., w Krakowie, odbyło się 19. Seminarium Szkoleniowo - Kwalifikacyjne OYAMA PFK w Polsce z okazji jubileuszu XXX LECIA OYAMA KARATE (1991-2021), z udziałem Hanshi Jana Dyducha 8 dan.

Seminarium było połączone z egzaminem na stopnie mistrzowskie na którym Sensei Dawid Kiszycki Prezes Klubu Sportowego Randori zdał test na 3 dan.

Gratulacje.

OSU!!

30 lat Oyama Karate w Polsce.