W późniejszym czasie na kolejne stopnie:

2016 r. - 2 dan przed Hanshi Janem Dyduchem 8 dan,

2021 r. - 3 dan przed Hanshi Janem Dyduchem 8 dan.

od lewej Filip, Shihan, Radek a ten niżej to Ja.

I tak od tamtego sezonu zaczął trenować karate pod okiem Pana Witolda Choińskiego wtedy Sensei aktualnie Shihan. W 2002 roku wystartował w swoich pierwszych zawodach w konkurencji kumite (walka sportowa), które były początkiem drogi do realizacji swoich celów.

Pewnego dnia jego rodzice widząc plakat karate wywieszony na jednej z ulic Białegostoku zapraszający do zapisów, postanawiają go zabrać na trening jako widza. Obserwując z balkonu hali sportowej dużą grupę ludzi ubranych w białe stroje z kolorowymi pasami, wykonujących pchnięcia, wymachy, kopnięcia pod dyktando mistrza z czarnym pasem stojącym frontem do grupy wywarły na nim ogromne wrażenie. Było to właśnie DOJO Białostockiego Klubu Oyama Karate.

od lewj Filip, Shihan, Radek, a ten niżej to Ja.

I tak od tamtego sezonu zaczął trenować karate pod okiem Pana Witolda Choińskiego, w tamtym okresie Sensei obecnie Shihan.

Od 2002 roku był czynnym zawodnikiem w konkurencji kumite (walka sportowa).

Od 2016 roku działa jako instruktor Oyama Karate, prowadzi grupy dzieci i młodzieży na terenie miasta Choroszcz.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.

W 2010 roku został wyróżniony przez Gazetę Współczesną oraz miał możliwość reprezentowania Białostockiego Klubu Oyama Karate w 55. Plebiscycie Najpopularniejszych Sportowców Województwa Podlaskiego. Dzięki zebranym głosom zajął drugie miejsce. W tym samym roku odebrał nagrodę pieniężną od Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego za osiągnięte sukcesy sportowe w 2009 roku. Zarząd Polskiej Federacji Oyama Karate wyróżnił Sensei Dawida Kiszyckiego w głosowaniu na Najlepszych Sportowców 25 – lecia Oyama Karate w Polsce.

Poprzez systematyczne treningi i wysoki poziom wyszkolenia w  2010 roku zdał egzamin na pierwszy stopień mistrzowski dan, przed samym mistrzem Shigeru Oyama.

II miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Juniorów, Słupsk 2002,

I miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Juniorów, Piekary Śląskie 2003,

I miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Juniorów, Warszawa 2004,

I miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Juniorów, Łomianki 2005,

III miejsce – Puchar Polski Oyama Karate Seniorów „Oyama Top”, Jelenia Góra 2006,

III miejsce – Puchar Polski Oyama Karate Seniorów „Oyama Top”, Andrychów 2007,

II miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, Bielsko Biała 2007,

I miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, Wrocław 2008,

I miejsce – Puchar Polski Oyama Karate Seniorów „Oyama Top”, Lubliniec 2008,

II miejsce – World Kanreikai YUKAN Ultimate Karate Championship, Montreal 2009,

I miejsce – Puchar Europy Seniorów Oyama Karate, Bydgoszcz 2009,

I miejsce – Mistrzostwa Świata Kanreikai Karate, Danbury 2009,

I miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów Full Contact Karate, Kazimierz Biskupi 2010,

II miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, Wadowice 2010,

II miejsce – Puchar Polski Oyama Karate Seniorów „Oyama Top”, Kozienice 2010,

III miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, Białystok 2011,

I miejsce – Puchar Polski Oyama Karate Seniorów „Oyama Top”, Andrychów 2011,

I miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, Tychy 2012,

III miejsce – Puchar Polski Oyama Karate Seniorów „Oyama Top”, Radom 2012,

III miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, Piotrków Trybunalski 2013,

I miejsce – Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, Andrychów 2014.

Dawid Kiszycki ur. w 1987 r. swoją przygodę z karate rozpoczął w 1996 r. mając 9 lat w Białostockim Klubie Oyama Karate.

Od najmłodszych lat był zafascynowany sztukami walki, a to za sprawą oglądania filmów z kaset VHS o tej tematyce. W tamtym okresie można było podpatrywać nie tylko aktorów, ale również wielu znakomitych zawodników i mistrzów kickboxingu, taekwondo, karate ect.

SENSEI